CSW2410-10
CrydomCrydom
CSW2410-10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSW2410-10
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
lomakkeissa: 1.CSW2410-10.pdf2.CSW2410-10.pdf3.CSW2410-10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
CSW2410-10: n tekniset tiedot
Osa numero CSW2410-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2833 pcs Tietolomake 1.CSW2410-10.pdf2.CSW2410-10.pdf3.CSW2410-10.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 3 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CSW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC1899
CSW2410-10-ND
CSW241010
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 10A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CSW2425FS-10
CSW2425FS-10
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SOLID STATE RELAY
Varastossa: 2421 pcs
ladata: CSW2425FS-10.pdf
RFQ
CSW2425F
CSW2425F
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR 24-280 V
Varastossa: 1954 pcs
ladata: CSW2425F.pdf
RFQ
CSW2410
CSW2410
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V