CTA16-1200SW
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTA16-1200SW
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB
lomakkeissa:
  • Viesti
CTA16-1200SW: n tekniset tiedot
Osa numero CTA16-1200SW Valmistaja Crydom
Kuvaus TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4851 pcs Tietolomake
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 16A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 160A, 168A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA kokoonpano Single
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CTA16-1200SWPT
CTA16-1200SWPT
valmistajat: Crydom
Kuvaus: TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB
Varastossa: 6297 pcs
ladata:
RFQ
CTA16-1200BWPT
CTA16-1200BWPT
valmistajat: Crydom
Kuvaus: TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Varastossa: 6901 pcs
ladata:
RFQ
CTA17
CTA17
valmistajat: Coto Technology
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V