D06D100K
CrydomCrydom
D06D100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: D06D100K
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 100A 0-60V
lomakkeissa: D06D100K.pdf
RoHs-tila RoHS yhteensopiva
Varaston kunto 746 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
D06D100K: n tekniset tiedot
Osa numero D06D100K Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 100A 0-60V Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 746 pcs Tietolomake D06D100K.pdf
Jännite - Load 0V ~ 60V Jännite - Input 3.5 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja D06D RoHS-tila RoHS Compliant
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 5 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 100A