D53TP25DH
CrydomCrydom
D53TP25DH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: D53TP25DH
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
lomakkeissa: 1.D53TP25DH.pdf2.D53TP25DH.pdf3.D53TP25DH.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 587 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
D53TP25DH: n tekniset tiedot
Osa numero D53TP25DH Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 587 pcs Tietolomake 1.D53TP25DH.pdf2.D53TP25DH.pdf3.D53TP25DH.pdf
Jännite - Load 48V ~ 530V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja 53TP Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC2190 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Tyhjäkäyntivirran 25A