DC100A40
CrydomCrydom
DC100A40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC100A40
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 1-72V
lomakkeissa: 1.DC100A40.pdf2.DC100A40.pdf
  • Viesti
DC100A40: n tekniset tiedot
Osa numero DC100A40 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 1-72V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3335 pcs Tietolomake 1.DC100A40.pdf2.DC100A40.pdf
Jännite - Load 1V ~ 72V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PowerPlus DC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 7 mOhms Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DC100A10C
DC100A10C
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 1-72V