DC400D10
CrydomCrydom
DC400D10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC400D10
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 1-300V
lomakkeissa: 1.DC400D10.pdf2.DC400D10.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 868 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 868 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DC400D10: n tekniset tiedot
Osa numero DC400D10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 1-300V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 868 pcs Tietolomake 1.DC400D10.pdf2.DC400D10.pdf
Jännite - Load 1V ~ 300V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PowerPlus DC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Muut nimet CC1865 Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 155 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DC400D10H
DC400D10H
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 1-300V
Varastossa: 862 pcs
ladata: DC400D10H.pdf
RFQ
DC400D10C
DC400D10C
valmistajat: Crydom
Varastossa: 973 pcs
ladata: DC400D10C.pdf
RFQ
DC400D20C
DC400D20C
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 20A 1-300V
Varastossa: 764 pcs
ladata: DC400D20C.pdf
DC400A10
DC400A10
Varastossa: 4834 pcs
ladata: DC400A10.pdf
DC400
DC400
valmistajat: FLIR
Kuvaus: CURRENT CLAMP METER CAT II 600V
Varastossa: 1042 pcs
ladata: DC400.pdf
DC400-NIST
DC400-NIST
valmistajat: FLIR