DC500D60
Crydom Co.Crydom Co.
Crydom Co.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC500D60
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR 500VDC/60A 4-32VDC
lomakkeissa: DC500D60.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 556 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
DC500D60: n tekniset tiedot
Osa numero DC500D60 Valmistaja Crydom Co.
Kuvaus RELAY SSR 500VDC/60A 4-32VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 556 pcs Tietolomake DC500D60.pdf
Jännitesyöttö, yksi (V +) 13 mOhm Jännite - Input 4 ~ 32VDC
Jännite - Breakdown - Ajoitus Säätötapa Relay
päättyminen Style Screw Terminal Sarja PowerPlus DC
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Asennustyyppi Chassis Mount or Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero DC500D60
Laajennettu kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Driven Configuration 1 ~ 500 V
Kuvaus RELAY SSR 500VDC/60A 4-32VDC laskentavilkkauden SPST-NO (1 Form A)
Sävellys 60A