DP4RSA60D60B
CrydomCrydom
DP4RSA60D60B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSA60D60B
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
lomakkeissa: 1.DP4RSA60D60B.pdf2.DP4RSA60D60B.pdf3.DP4RSA60D60B.pdf4.DP4RSA60D60B.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 253 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
DP4RSA60D60B: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSA60D60B Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 4.5 ~ 15VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Muut nimet CC2695
DP4RSA60D60B-ND
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 60A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4RSA60E20
DP4RSA60E20
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Varastossa: 269 pcs
ladata: DP4RSA60E20.pdf
RFQ
DP4RSA60D60B5
DP4RSA60D60B5
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Varastossa: 215 pcs
ladata: DP4RSA60D60B5.pdf
RFQ
DP4RSA60E20B
DP4RSA60E20B
Varastossa: 320 pcs
ladata: DP4RSA60E20B.pdf
DP4RSA60D60
DP4RSA60D60
Varastossa: 228 pcs
ladata: DP4RSA60D60.pdf
DP4RSA60D40B8
DP4RSA60D40B8
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Varastossa: 273 pcs
ladata: DP4RSA60D40B8.pdf
DP4RSA60D40B2
DP4RSA60D40B2
Varastossa: 299 pcs
ladata: DP4RSA60D40B2.pdf
DP4RSA60D60B8
DP4RSA60D60B8