DR06D12X
CrydomCrydom
DR06D12X Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR06D12X
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 12A 1-60V
lomakkeissa: DR06D12X.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DR06D12X: n tekniset tiedot
Osa numero DR06D12X Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 12A 1-60V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1530 pcs Tietolomake DR06D12X.pdf
Jännite - Load 1V ~ 60V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi DC
Muut nimet CC2516
DR06D12X-ND
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 100 mOhms
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 12A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant