DR2260D35VR
CrydomCrydom
DR2260D35VR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR2260D35VR
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY, DIN RAIL 600V 35A RN
lomakkeissa: DR2260D35VR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
DR2260D35VR: n tekniset tiedot
Osa numero DR2260D35VR Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY, DIN RAIL 600V 35A RN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1277 pcs Tietolomake DR2260D35VR.pdf
Jännite - Load 48 ~ 600 V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DR22
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case SSR with Integrated Heat Sink
lähtö Tyyppi AC Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 35A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DR2260D35UR
DR2260D35UR
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Varastossa: 1498 pcs
ladata: DR2260D35UR.pdf
RFQ
DR2260D35V
DR2260D35V
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY, DIN RAIL 600V 35A ZC