DR24B03R
CrydomCrydom
DR24B03R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR24B03R
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
lomakkeissa: 1.DR24B03R.pdf2.DR24B03R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DR24B03R: n tekniset tiedot
Osa numero DR24B03R Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2554 pcs Tietolomake 1.DR24B03R.pdf2.DR24B03R.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC2544
DR24B03R-ND
Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 3A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DR24B06X
DR24B06X
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
Varastossa: 1796 pcs
ladata: DR24B06X.pdf
RFQ
DR24A12XR
DR24A12XR
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Varastossa: 1685 pcs
ladata: DR24A12XR.pdf
RFQ
DR24B03
DR24B03
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V