DR24D06X
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR24D06X
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
lomakkeissa: DR24D06X.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
DR24D06X: n tekniset tiedot
Osa numero DR24D06X Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1943 pcs Tietolomake DR24D06X.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 6A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant