DR4560D45P
CrydomCrydom
DR4560D45P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR4560D45P
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
lomakkeissa: 1.DR4560D45P.pdf2.DR4560D45P.pdf3.DR4560D45P.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 924 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DR4560D45P: n tekniset tiedot
Osa numero DR4560D45P Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 924 pcs Tietolomake 1.DR4560D45P.pdf2.DR4560D45P.pdf3.DR4560D45P.pdf
Jännite - Load 48V ~ 600V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR45 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SSR with Integrated Heat Sink lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC2591 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 45A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DR4560D45RJ
DR4560D45RJ
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Varastossa: 888 pcs
ladata: DR4560D45RJ.pdf
RFQ
DR4560D45PJ
DR4560D45PJ
valmistajat: Crydom
Varastossa: 1009 pcs
ladata: DR4560D45PJ.pdf
RFQ
DR4560D45R
DR4560D45R
Varastossa: 859 pcs
ladata: DR4560D45R.pdf
DR4560D45J
DR4560D45J
Varastossa: 898 pcs
ladata: DR4560D45J.pdf
DR4560D45
DR4560D45