DRA3P48C4
CrydomCrydom
DRA3P48C4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA3P48C4
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY CONTACT 3PH 480VAC 4A 48V
lomakkeissa: 1.DRA3P48C4.pdf2.DRA3P48C4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
DRA3P48C4: n tekniset tiedot
Osa numero DRA3P48C4 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY CONTACT 3PH 480VAC 4A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1395 pcs Tietolomake 1.DRA3P48C4.pdf2.DRA3P48C4.pdf
Jännite - Load 48 ~ 510 V Jännite - Input 36 ~ 60VAC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DRA3P
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi AC, Zero Cross Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 4.2A