DRA3R48D2
CrydomCrydom
DRA3R48D2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA3R48D2
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 2.4A 48-510V
lomakkeissa: 1.DRA3R48D2.pdf2.DRA3R48D2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 697 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
DRA3R48D2: n tekniset tiedot
Osa numero DRA3R48D2 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 2.4A 48-510V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 697 pcs Tietolomake 1.DRA3R48D2.pdf2.DRA3R48D2.pdf
Jännite - Load 48V ~ 510V Jännite - Input 4 ~ 6VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DRA3R Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC1806 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 2.4A