DRA4D100E12
CrydomCrydom
DRA4D100E12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA4D100E12
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY CONTACT H-BRG 100VDC 12A
lomakkeissa: 1.DRA4D100E12.pdf2.DRA4D100E12.pdf3.DRA4D100E12.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 393 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
DRA4D100E12: n tekniset tiedot
Osa numero DRA4D100E12 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY CONTACT H-BRG 100VDC 12A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 393 pcs Tietolomake 1.DRA4D100E12.pdf2.DRA4D100E12.pdf3.DRA4D100E12.pdf
Paino - Jännite - Supply 15 ~ 32 VDC
Jännite - Load 1 ~ 100 V Tyyppi Module
Sarja DRA4D Muut nimet CC2080
DRA4D100E12-ND
Käyttölämpötila -30°C ~ 60°C Moottoreita 1
Asennustyyppi DIN Rail Moottorityyppi Brushed DC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä - For Use With / Oheistuotteet DRA Series
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Reversing Relay 15 ~ 32 VDC Supply 12A 1 ~ 100 V Load
Nykyinen - Tuotos 12A Ohjaus / vetotyyppi Reversing Relay