DRIDC24A
CrydomCrydom
DRIDC24A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRIDC24A
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DC INPUT MODULE 10-48V
lomakkeissa: 1.DRIDC24A.pdf2.DRIDC24A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
DRIDC24A: n tekniset tiedot
Osa numero DRIDC24A Valmistaja Crydom
Kuvaus DC INPUT MODULE 10-48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1862 pcs Tietolomake 1.DRIDC24A.pdf2.DRIDC24A.pdf
Voltage - lähtö 24VDC Jännite - Input 10 ~ 48VDC
Tyyppi DC Input Module Turn On Time 1ms
Sammuta Time 1ms Tyyli DIN Rail Mount
Sarja DR Muut nimet DR-IDC24A
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Status LED(s) Yksityiskohtainen kuvaus DC Input Module Output Module 28mA 24VDC Output 10 ~ 48VDC Supply
Nykyinen - Tuotos 28mA Nykyinen - Input 34mA