F18107SD1600
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F18107SD1600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus MODULE SCR/DIODE 105A 600VAC
lomakkeissa: 1.F18107SD1600.pdf2.F18107SD1600.pdf3.F18107SD1600.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 561 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 561 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
F18107SD1600: n tekniset tiedot
Osa numero F18107SD1600 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 105A 600VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 561 pcs Tietolomake 1.F18107SD1600.pdf2.F18107SD1600.pdf3.F18107SD1600.pdf
Jännite - Off State 1.6kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 2250A @ 60Hz
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA