F1827CCD600
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1827CCD600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 600V 25A
lomakkeissa: 1.F1827CCD600.pdf2.F1827CCD600.pdf3.F1827CCD600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
F1827CCD600: n tekniset tiedot
Osa numero F1827CCD600 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE MODULE 600V 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1092 pcs Tietolomake 1.F1827CCD600.pdf2.F1827CCD600.pdf3.F1827CCD600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.55V @ 75A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package Module Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 25A (DC) Chassis Mount Module Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 25A (DC)