F1827HD600
Tuote-esittely
Osa numero: F1827HD600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC
lomakkeissa: 1.F1827HD600.pdf2.F1827HD600.pdf3.F1827HD600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
F1827HD600: n tekniset tiedot
Osa numero F1827HD600 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1191 pcs Tietolomake 1.F1827HD600.pdf2.F1827HD600.pdf3.F1827HD600.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - SCR/Diode Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 1 SCR, 1 Diode
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 600V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 400A @ 60Hz
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA