F1827SD600
Tuote-esittely
Osa numero: F1827SD600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC
lomakkeissa: 1.F1827SD600.pdf2.F1827SD600.pdf3.F1827SD600.pdf
  • Viesti
F1827SD600: n tekniset tiedot
Osa numero F1827SD600 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4724 pcs Tietolomake 1.F1827SD600.pdf2.F1827SD600.pdf3.F1827SD600.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 600V Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 400A @ 60Hz
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA