F1857HD1600
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1857HD1600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus MODULE SCR/DIODE 55A 600VAC
lomakkeissa: 1.F1857HD1600.pdf2.F1857HD1600.pdf3.F1857HD1600.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 880 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 880 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
F1857HD1600: n tekniset tiedot
Osa numero F1857HD1600 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 55A 600VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 880 pcs Tietolomake 1.F1857HD1600.pdf2.F1857HD1600.pdf3.F1857HD1600.pdf
Jännite - Off State 1.6kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - SCR/Diode Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 1 SCR, 1 Diode
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 1500A @ 60Hz
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA