F1892CCD600
CrydomCrydom
F1892CCD600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1892CCD600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 600V 90A
lomakkeissa: 1.F1892CCD600.pdf2.F1892CCD600.pdf3.F1892CCD600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F1892CCD600: n tekniset tiedot
Osa numero F1892CCD600 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE MODULE 600V 90A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1162 pcs Tietolomake 1.F1892CCD600.pdf2.F1892CCD600.pdf3.F1892CCD600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 270A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package Module Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Muut nimet CC1918
F1892CCD600-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 90A (DC) Chassis Mount Module
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 90A (DC)