F1892D600
CrydomCrydom
F1892D600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1892D600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 90A MODULE
lomakkeissa: 1.F1892D600.pdf2.F1892D600.pdf3.F1892D600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F1892D600: n tekniset tiedot
Osa numero F1892D600 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 90A MODULE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1081 pcs Tietolomake 1.F1892D600.pdf2.F1892D600.pdf3.F1892D600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 270A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package Module Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Muut nimet CC2004
F1892D600-ND
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 90A (DC) Chassis Mount Module
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 90A (DC) Kapasitanssi @ Vr, F -