H12WD48110-10
CrydomCrydom
H12WD48110-10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: H12WD48110-10
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V
lomakkeissa: 1.H12WD48110-10.pdf2.H12WD48110-10.pdf3.H12WD48110-10.pdf
  • Viesti
H12WD48110-10: n tekniset tiedot
Osa numero H12WD48110-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5711 pcs Tietolomake 1.H12WD48110-10.pdf2.H12WD48110-10.pdf3.H12WD48110-10.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja H12WD Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi Chassis Mount Tyhjäkäyntivirran 110A