HAC24B150
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HAC24B150
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SOLID STATE RELAY 240 V
lomakkeissa: HAC24B150.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 573 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
HAC24B150: n tekniset tiedot
Osa numero HAC24B150 Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 240 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 573 pcs Tietolomake HAC24B150.pdf
Jännite - Load 24 ~ 280 V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style Stud Sarja HAC
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi AC, Zero Cross Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 150A