HD48110G
CrydomCrydom
HD48110G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HD48110G
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR 530VAC/110A DC
lomakkeissa: HD48110G.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 898 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 898 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
HD48110G: n tekniset tiedot
Osa numero HD48110G Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR 530VAC/110A DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 898 pcs Tietolomake HD48110G.pdf
Sarja * Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HD48125
HD48125
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
Varastossa: 675 pcs
ladata: HD48125.pdf
RFQ
HD48
HD48
valmistajat: Vector Electronics & Technology, Inc.
Kuvaus: HDWRE KIT BRKT IBM PS/2 MIN 50
Varastossa: 5638 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 12A 48-530V
Varastossa: 1675 pcs
ladata: HD4812.pdf
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V
Varastossa: 950 pcs
HD48-3-A+G
HD48-3-A+G
valmistajat: Ault / SL Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 48V 144W