HD60125KT
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HD60125KT
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
lomakkeissa: HD60125KT.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 902 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
HD60125KT: n tekniset tiedot
Osa numero HD60125KT Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 902 pcs Tietolomake HD60125KT.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 3 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja HD60 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 125A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HD60125
HD60125
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Varastossa: 842 pcs
ladata: HD60125.pdf
RFQ
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V