LR600240D40
CrydomCrydom
LR600240D40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LR600240D40
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V
lomakkeissa: 1.LR600240D40.pdf2.LR600240D40.pdf3.LR600240D40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
LR600240D40: n tekniset tiedot
Osa numero LR600240D40 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2744 pcs Tietolomake 1.LR600240D40.pdf2.LR600240D40.pdf3.LR600240D40.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package -
Sarja LR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC2073
LR600240D40-ND
Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LR600240D25R
LR600240D25R
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Varastossa: 2880 pcs
ladata: LR600240D25R.pdf
RFQ
LR600240D40H
LR600240D40H
valmistajat: Crydom
Kuvaus: PCB SSR 280VAC/40A DC IN TP ZC
Varastossa: 2755 pcs
ladata: LR600240D40H.pdf
RFQ
LR600240D40RH
LR600240D40RH
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V