LVD75B80
CrydomCrydom
LVD75B80 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LVD75B80
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V
lomakkeissa: 1.LVD75B80.pdf2.LVD75B80.pdf3.LVD75B80.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 664 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
LVD75B80: n tekniset tiedot
Osa numero LVD75B80 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 664 pcs Tietolomake 1.LVD75B80.pdf2.LVD75B80.pdf3.LVD75B80.pdf
Jännite - Load 3V ~ 75V Jännite - Input 11.5 ~ 12 VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja LVD Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Muut nimet CC1787 Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 8 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 80A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant