LVD75F40
CrydomCrydom
LVD75F40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LVD75F40
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V
lomakkeissa: 1.LVD75F40.pdf2.LVD75F40.pdf3.LVD75F40.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 897 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 897 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
LVD75F40: n tekniset tiedot
Osa numero LVD75F40 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 897 pcs Tietolomake 1.LVD75F40.pdf2.LVD75F40.pdf3.LVD75F40.pdf
Jännite - Load 3V ~ 75V Jännite - Input 25.6 ~ 26.6VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja LVD Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 15 mOhms Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A