M5060THC600
CrydomCrydom
M5060THC600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M5060THC600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 600V 60A
lomakkeissa: 1.M5060THC600.pdf2.M5060THC600.pdf3.M5060THC600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
M5060THC600: n tekniset tiedot
Osa numero M5060THC600 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE MODULE 600V 60A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1949 pcs Tietolomake 1.M5060THC600.pdf2.M5060THC600.pdf3.M5060THC600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.35V @ 60A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package Module Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Muut nimet CC2480
M5060THC600-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 3 Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 3 Common Cathode Standard 600V 60A Chassis Mount Module
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 60A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
M5060TB600
M5060TB600
valmistajat: Crydom
Kuvaus: MODULE POWER 60A 600V 3PH BRIDGE
Varastossa: 1447 pcs
ladata: M5060TB600.pdf
RFQ
M5060THA1200
M5060THA1200
valmistajat: Crydom Co.
Kuvaus: DIODE MODULE 1.2KV 60A
Varastossa: 2218 pcs
ladata: M5060THA1200.pdf
RFQ
M509LC
M509LC
valmistajat: Swanstrom Tools
Kuvaus: CUTTER SIZE 5
Varastossa: 974 pcs
ladata:
valmistajat: Crydom
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 60A MODULE