PF480D25
CrydomCrydom
PF480D25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PF480D25
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
lomakkeissa: 1.PF480D25.pdf2.PF480D25.pdf3.PF480D25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
PF480D25: n tekniset tiedot
Osa numero PF480D25 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3421 pcs Tietolomake 1.PF480D25.pdf2.PF480D25.pdf3.PF480D25.pdf
Jännite - Load 48V ~ 660V Jännite - Input 4 ~ 15VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 4-SIP
Sarja PF, PowerFin™ Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SIP lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC1609
PF480D25-ND
Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 25A