PM2260D50VR
CrydomCrydom
PM2260D50VR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM2260D50VR
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR 600V 50A PNL MNT
lomakkeissa: PM2260D50VR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
PM2260D50VR: n tekniset tiedot
Osa numero PM2260D50VR Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR 600V 50A PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1699 pcs Tietolomake PM2260D50VR.pdf
Jännite - Load 48 ~ 600 V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja PM22
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi AC Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 50A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PM2260D95VH
PM2260D95VH
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Varastossa: 850 pcs
ladata: PM2260D95VH.pdf
RFQ
PM2260D50VRJ
PM2260D50VRJ
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR 600V 50A PNL MNT
Varastossa: 1405 pcs
ladata: PM2260D50VRJ.pdf
RFQ
PM2260D50VJ
PM2260D50VJ
Varastossa: 1529 pcs
ladata: PM2260D50VJ.pdf
PM2260D50V
PM2260D50V
ladata: PM2260D50V.pdf
PM2260D50VJH
PM2260D50VJH
ladata: PM2260D50VJH.pdf
PM2260D50VRJH
PM2260D50VRJH
ladata: PM2260D50VRJH.pdf
PM2260D95V
PM2260D95V
Varastossa: 870 pcs
ladata: PM2260D95V.pdf
PM2260D50VRH
PM2260D50VRH