PM2260D95VR
CrydomCrydom
PM2260D95VR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM2260D95VR
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
lomakkeissa: PM2260D95VR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 826 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
PM2260D95VR: n tekniset tiedot
Osa numero PM2260D95VR Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR 600V 95A PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 826 pcs Tietolomake PM2260D95VR.pdf
Jännite - Load 48 ~ 600 V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja PM22
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi AC Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 95A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PM24S12005PAFA
PM24S12005PAFA
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: 9-36VIN, 12V, 5A, 60W, PANEL MOU
Varastossa: 1102 pcs
ladata: PM24S12005PAFA.pdf
RFQ
PM2260D95VRJ
PM2260D95VRJ
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Varastossa: 821 pcs
ladata: PM2260D95VRJ.pdf
RFQ
PM24S
PM24S
valmistajat: Panduit
Kuvaus: BEAM CLAMP FOR 1/8 - 1/4 FLANGE
Varastossa: 90069 pcs
ladata: PM24S.pdf
PM24
PM24
valmistajat: Panduit
ladata: PM24.pdf
PM2260D95VJ
PM2260D95VJ
valmistajat: Crydom
ladata: PM2260D95VJ.pdf
PM2260D95VRH
PM2260D95VRH
Varastossa: 901 pcs
ladata: PM2260D95VRH.pdf
PM2260D95V
PM2260D95V