700DR001048150D100230A
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
700DR001048150D100230A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 700DR001048150D100230A
Valmistaja / merkki: Curtis Instruments
Tuotteen Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
lomakkeissa: 1.700DR001048150D100230A.pdf2.700DR001048150D100230A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
700DR001048150D100230A: n tekniset tiedot
Osa numero 700DR001048150D100230A Valmistaja Curtis Instruments
Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2712 pcs Tietolomake 1.700DR001048150D100230A.pdf2.700DR001048150D100230A.pdf
Paino - Jännite - Supply 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
Tyyppi Time Counter (Hour Meter) Aikamuoto 99999.9hrs
päättyminen Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Sarja 700
asettaa uudelleen External Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
lähtö Tyyppi - Muut nimet 17305408
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Up
Merkkien määrä per rivi 6 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Voltage Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant
näytön tyyppi LCD - Black Characters Näytön merkit - korkeus 0.196" (5.00mm)
laskentavilkkauden -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
700FMM
700FMM
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 700A 690VAC/500VDC