701FN00101248D2060A
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
Curtis Instruments
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 701FN00101248D2060A
Valmistaja / merkki: Curtis Instruments
Tuotteen Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT
lomakkeissa: 1.701FN00101248D2060A.pdf2.701FN00101248D2060A.pdf
  • Viesti
701FN00101248D2060A: n tekniset tiedot
Osa numero 701FN00101248D2060A Valmistaja Curtis Instruments
Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3170 pcs Tietolomake 1.701FN00101248D2060A.pdf2.701FN00101248D2060A.pdf
Paino - Jännite - Supply 20 ~ 60VAC, 12 ~ 48VDC
Tyyppi Time Counter (Hour Meter) Aikamuoto 99999.9hrs
päättyminen Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Sarja 700
asettaa uudelleen Non-Resettable Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
lähtö Tyyppi - Muut nimet 267-1060
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Up
Merkkien määrä per rivi 6 Asennustyyppi Panel Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Voltage
Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant näytön tyyppi LCD - Black Characters
Näytön merkit - korkeus 0.196" (5.00mm) laskentavilkkauden -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
701DR001048150D10023
701DR001048150D10023
valmistajat: Curtis Instruments
Kuvaus: COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
Varastossa: 2723 pcs
ladata: 701DR001048150D10023.pdf
RFQ
701A
701A
valmistajat: LeCroy (Teledyne LeCroy)
Kuvaus: 701A VIDEO TEST GENERATOR
Varastossa: 33 pcs
ladata: 701A.pdf