701QR001048150D10023
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
701QR001048150D10023 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 701QR001048150D10023
Valmistaja / merkki: Curtis Instruments
Tuotteen Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
lomakkeissa: 1.701QR001048150D10023.pdf2.701QR001048150D10023.pdf
  • Viesti
701QR001048150D10023: n tekniset tiedot
Osa numero 701QR001048150D10023 Valmistaja Curtis Instruments
Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2908 pcs Tietolomake 1.701QR001048150D10023.pdf2.701QR001048150D10023.pdf
Paino - Jännite - Supply 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
Tyyppi Time Counter (Hour Meter) Aikamuoto 99999.9hrs
päättyminen Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Sarja 700
asettaa uudelleen External Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 52.00mm Dia
lähtö Tyyppi - Muut nimet 17305635
701QR001048150D100230A
701QR48150D100230A
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Up
Merkkien määrä per rivi 6 Asennustyyppi Panel Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Voltage
Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant näytön tyyppi LCD - Black Characters
Näytön merkit - korkeus 0.196" (5.00mm) laskentavilkkauden -