900RB36BA
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
Curtis Instruments
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 900RB36BA
Valmistaja / merkki: Curtis Instruments
Tuotteen Kuvaus VOLTMETER 0-36VDC LED PANEL MT
lomakkeissa: 1.900RB36BA.pdf2.900RB36BA.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 566 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
900RB36BA: n tekniset tiedot
Osa numero 900RB36BA Valmistaja Curtis Instruments
Kuvaus VOLTMETER 0-36VDC LED PANEL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 566 pcs Tietolomake 1.900RB36BA.pdf2.900RB36BA.pdf
Paino - Jännite - Supply 36VDC
Tyyppi Voltage (Voltmeter) päättyminen Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Sarja 900R Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 52.00mm Dia
lähtö Tyyppi - Muut nimet Q6111279
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C Merkkien määrä per rivi 10-Segment
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Mittausetäisyys 0 ~ 36VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet Adjustable Discharge Profile
näytön tyyppi LED - Tri-Color Bar Graph Näytön merkit - korkeus -
Yksityiskohtainen kuvaus Voltage (Voltmeter) LED - Tri-Color Bar Graph Display Panel Mount
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
900R24BN
900R24BN
valmistajat: Curtis Instruments
Kuvaus: VOLTMETER 0-24VDC LED PANEL MT
Varastossa: 782 pcs
ladata: 900R24BN.pdf
RFQ
900BGQ
900BGQ
valmistajat: E-Switch
Kuvaus: SWITCH DETECTOR SPST-NO 100MA
Varastossa: 115409 pcs
ladata: 900BGQ.pdf
RFQ
900MHZ-AMP-EVK
900MHZ-AMP-EVK
valmistajat: NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus: KIT EVALUATION AMPLIFIER 900MHZ
Varastossa: 6710 pcs
ladata:
900B
900B
valmistajat: Greenlee Communications
Kuvaus: CASE CARRY-HARD 3X HH
Varastossa: 518 pcs
ladata: 900B.pdf
900AGQ
900AGQ
valmistajat: E-Switch