FFSMC10CU
Cynergy3Cynergy3
FFSMC10CU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FFSMC10CU
Valmistaja / merkki: Cynergy3
Tuotteen Kuvaus CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A
lomakkeissa: FFSMC10CU.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 456 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
FFSMC10CU: n tekniset tiedot
Osa numero FFSMC10CU Valmistaja Cynergy3
Kuvaus CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 456 pcs Tietolomake FFSMC10CU.pdf
Voltage Rating 110VDC, 250VAC Tyyppi Liquid
Kytkimen aktivoimisen Level - Sarja FFSMC
lähtö Tyyppi Switch (Single Float) Output Configuration SPDT
Käyttölämpötila 0°C ~ 55°C Asennustyyppi Cable Mount
nykyinen 10A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FFSMC10BW
FFSMC10BW
valmistajat: Cynergy3
Kuvaus: CABLE FLOAT HORZ SPDT C/O 10A
Varastossa: 664 pcs
ladata: FFSMC10BW.pdf
RFQ
FFSMC10C
FFSMC10C
valmistajat: Cynergy3
Kuvaus: CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A