FSV10AR06
Cynergy3Cynergy3
FSV10AR06 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FSV10AR06
Valmistaja / merkki: Cynergy3
Tuotteen Kuvaus INLINE FLOW SWITCH FOR G1 PIPE
lomakkeissa: FSV10AR06.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 720 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FSV10AR06: n tekniset tiedot
Osa numero FSV10AR06 Valmistaja Cynergy3
Kuvaus INLINE FLOW SWITCH FOR G1 PIPE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 720 pcs Tietolomake FSV10AR06.pdf
Jännite - Input 250VAC Kytkin Toiminta / Rating SPDT
Sarja - Sensing Range 0 ~ 80 LPM
Port Size 1.0" (25.4mm) BSP Muut nimet 725-1255
Käyttölämpötila 85°C (TA) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Body Polyamide Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Flow anturin tyyppi Liquid Yksityiskohtainen kuvaus Liquid Flow Sensor 0 ~ 80 LPM 1.0" (25.4mm) BSP Polyamide