DTS20F13-4HD
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F13-4HD
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: DTS20F13-4HD.pdf
  • Viesti
DTS20F13-4HD: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F13-4HD Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1392 pcs Tietolomake DTS20F13-4HD.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F13-4HD
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F13-4HD Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 13A