DTS20F13-4PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F13-4PA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: DTS20F13-4PA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTS20F13-4PA: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F13-4PA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1424 pcs Tietolomake DTS20F13-4PA.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F13-4PA
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F13-4PA Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material A
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS20F13-4PC-LC
DTS20F13-4PC-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT FLANGE 4POS PIN
Varastossa: 1356 pcs
ladata: DTS20F13-4PC-LC.pdf
RFQ
DTS20F13-4JN
DTS20F13-4JN
Kuvaus: CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Varastossa: 1078 pcs
ladata: DTS20F13-4JN.pdf
RFQ
DTS20F13-4PA-LC
DTS20F13-4PA-LC