DTS20F15-18JC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F15-18JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT
lomakkeissa: DTS20F15-18JC.pdf
  • Viesti
DTS20F15-18JC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F15-18JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1180 pcs Tietolomake DTS20F15-18JC.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F15-18JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 18
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F15-18JC Suuri halkaisija Mukana 15-18
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT Nykyinen arvostelu 7.5A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS20F15-18HN
DTS20F15-18HN
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Varastossa: 1211 pcs
ladata: DTS20F15-18HN.pdf
RFQ
DTS20F15-18JD
DTS20F15-18JD
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP