DTS20F19-11PC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F19-11PC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: DTS20F19-11PC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 969 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
  • Viesti
DTS20F19-11PC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F19-11PC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 969 pcs Tietolomake DTS20F19-11PC.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F19-11PC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 11
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F19-11PC Suuri halkaisija Mukana 19-11
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 13A