DTS20F19-32HC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F19-32HC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: DTS20F19-32HC.pdf
  • Viesti
DTS20F19-32HC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F19-32HC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1103 pcs Tietolomake DTS20F19-32HC.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F19-32HC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 32
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F19-32HC Suuri halkaisija Mukana 19-32
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A