DTS20F25-24PD
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F25-24PD
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS
lomakkeissa: DTS20F25-24PD.pdf
  • Viesti
DTS20F25-24PD: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F25-24PD Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1001 pcs Tietolomake DTS20F25-24PD.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F25-24PD
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 24
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F25-24PD Suuri halkaisija Mukana 25-24
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS Nykyinen arvostelu 13A, 23A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material D
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS20F25-24PD3028
DTS20F25-24PD3028
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: DTS20F25-24PD-3028
Varastossa: 2104 pcs
ladata: DTS20F25-24PD3028.pdf
RFQ
DTS20F25-24PC-LC
DTS20F25-24PC-LC
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT