DTS24F13-4PA
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F13-4PA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F13-4PA.pdf
  • Viesti
DTS24F13-4PA: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F13-4PA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1197 pcs Tietolomake DTS24F13-4PA.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F13-4PA
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F13-4PA Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material A
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F13-4JA
DTS24F13-4JA
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Varastossa: 1098 pcs
ladata: DTS24F13-4JA.pdf
RFQ
DTS24F13-4PB
DTS24F13-4PB
Kuvaus: CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
Varastossa: 1228 pcs
ladata: DTS24F13-4PB.pdf
RFQ
DTS24F13-4PA-LC
DTS24F13-4PA-LC
Kuvaus: CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS PIN