DTS24F13-4SA
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F13-4SA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: DTS24F13-4SA.pdf
  • Viesti
DTS24F13-4SA: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F13-4SA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1233 pcs Tietolomake DTS24F13-4SA.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F13-4SA
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F13-4SA Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 13A