DTS24F21-16PD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F21-16PD
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F21-16PD.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 796 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 796 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTS24F21-16PD: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F21-16PD Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 796 pcs Tietolomake DTS24F21-16PD.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F21-16PD
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F21-16PD Suuri halkaisija Mukana 21-16
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material D
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F21-16PD-6149 [V001]
DTS24F21-16PD-6149 [V001]
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: RECP ASSY
Varastossa: 2400 pcs
ladata: DTS24F21-16PD-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS24F21-16PC3028
DTS24F21-16PC3028
Kuvaus: DTS24F21-16PC-3028
Varastossa: 1862 pcs
ladata: DTS24F21-16PC3028.pdf
RFQ
DTS24F21-16PD-6149
DTS24F21-16PD-6149
Kuvaus: JAM NUT RECEPTACLE
ladata: DTS24F21-16PD-6149.pdf
DTS24F21-16PD-LC
DTS24F21-16PD-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Varastossa: 875 pcs
ladata: DTS24F21-16PD-LC.pdf
DTS24F21-16PC-LC
DTS24F21-16PC-LC
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
ladata: DTS24F21-16PC-LC.pdf
DTS24F21-16PC-6149 [V001]
DTS24F21-16PC-6149 [V001]
Kuvaus: RECP ASSY
ladata: DTS24F21-16PC-6149 [V001].pdf
DTS24F21-16PD [V001]
DTS24F21-16PD [V001]
ladata: DTS24F21-16PD [V001].pdf
DTS24F21-16PC [V001]
DTS24F21-16PC [V001]
ladata: DTS24F21-16PC [V001].pdf
DTS24F21-16PD3028
DTS24F21-16PD3028
Kuvaus: DTS24F21-16PD-3028
ladata: DTS24F21-16PD3028.pdf
DTS24F21-16PCC021
DTS24F21-16PCC021
ladata: DTS24F21-16PCC021.pdf
DTS24F21-16PC
DTS24F21-16PC
Kuvaus: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
ladata: DTS24F21-16PC.pdf
DTS24F21-16PDC021
DTS24F21-16PDC021
ladata: DTS24F21-16PDC021.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna